آشنایی با پیپر چک

مجموعه پیپر چک (papercheck) به عنوان یکی از زیر مجموعه های “گروه خانه پژوهش”، با ایده ارائه خدماتی نوین به مراکز علمی تحقیقاتی، دانشگاه ها، مجلات، اساتید، دانشجویان و پژوهشگران ارجمند در سال ۱۳۹۴ تحت مدیریت جناب آقای مهندس حسین سپهری شاملو و جناب آقای دکتر علیرضا شاملو شکل گرفت.

هدف اصلی این مجموعه ، فراهم آوری شرایط و ابزارهای لازم برای پژوهشگرانی است که می خواهند متون علمی خود را قبل از ارسال به مجلات، همایش ها و یا مراکز علمی تحقیقاتی، در قالب مقاله، خلاصه مقاله، پروپوزال، پایان نامه وغیره، از لحاظ کیفی مورد ارتقا قرار دهند.

در این مسیر، مجموعه پیپر چک، با همکاری حامیان علمی خود در ایران و خارج از ایران، با انعقاد قرار داد های رسمی، اقدام به فراهم آوری با کیفیت ترین خدمات بین المللی چک سرقت ادبی علمی پلاجیاریزم، با قوی ترین نرم افزار موجود در دنیا (iThenticate) نموده است.

همچنین مفتخریم، به عنوان اولین و بزرگترین مرکز ارائه دهنده خدمات تخصصی ضد پلاجیاریزم در ایران، سرویس iThenticate را بدون نیاز به استفاده از کارت های اعتباری بین المللی و فرای از تحریم ها، با شرایط پرداخت آنلاین، و با ۷۵% هزینه کمتر نسبت به سایت اصلی تقدیم مخاطبین خود نماییم.

علاوه بر این، مجموعه پیپر چک، با فرآهم آوری به روزترین و متنوع ترین مطالب، با بالاترین کیفیت و کمیت ممکن، پیشگام در بحث ارائه مطالب آموزشی ای نوین پیرامون مبحث چالش بر انگیز پلاجیاریزم می باشد، اقدامی که در آینده ای نزدیک و با توسعه زبان دوم وبسایت مجموعه، بیش از پیش مایع افتخار ایران عزیزمان در مجامع بین المللی خواهد شد.

مدیریت مجموعه پیپر چک توسط موسسین و مدیران “گروه خانه پژوهش” صورت می گیرد، که تماما شامل پژوهشگران برگزیده و مدرسین صاحب سبک می باشد. 

error: Content is protected !!