قوانین و مقررات

قوانین، مقررات و تضمین کیفیت

کلیه خدمات این وب سایت تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد. هرگونه بهره برداری خلاف قوانین اخلاقی و قوانین کشور از خدمات این وب سایت، موجب پیگرد قانونی خواهد بود.

زمان بندی دقیق و قیمت تضمین شده

گروه خانه پژوهش همواره تلاش دارد تا بتواند به سفارشات دریافتی خود در کوتاه ترین زمان ممکن پاسخ دهد. از زمان ثبت سفارش تا لحظه ای که گزارش برای شما ارسال خواهد شد، حداکثر ۲۴ ساعت خواهد بود. ولی در حاضر سفارشات در کمتر از ۲ ساعت انجام می گیرد و به مشتریان محترم تحویل می گردد. بدلیل آنکه خدمات این مجموعه بر بستر خدمات ارائه شده از وبسایت آیتنتیکیت می باشد، ممکن است در صورت اخلال در وبسایت مبدا، خدمات خانه پژوهش با تاخیر صورت گیرد که پیشاپیش به مشتری محترم اعلام خواهد گردید. قیمت های انجام کار در بخش هزینه ها به صورت کاملا مشخص ذکر گردیده است. که تا به این لحظه تلاش شده است تخفیفاتی نسبت به میزان و محتوای سفارشات شامل گردد.

حراست و حفظ محتوای تولیدات علمی شما

در خانه پژوهش جلب و حفظ اعتماد مشتریان حرف اول را می زند. محتواهای علمی که به عنوان سفارش به این مجموعه سپرده می شود، عمدتا حاصل کار فکری و علمی دانشمندان و دانشگاهیان عزیز این مرز و بوم می باشد. از این رو حفظ و نگهداری این امانات پر ارزش یکی از وظایف خطیر این مجموعه می باشد. تا به این لحظه تلاش شده است، کوچکترین اطلاعاتی از این امانات در خارج از این مجموعه انتشار نیابد و مقالات حداکثر به مدت یک هفته در سرور های این مجموعه ذخیره و بعد از آن به صورت غیر قابل بازگشتی پاک خواهد شد. و در طول این مدت این مجموعه تمام توان خود را به کار خواهد بست تا از محتوای سفارشات محافظت نماید.

قوانین مختص به بخش ویرایش نیتیو

از آن رو که پذیرفته شدن مقاله ی یک مجله به عوامل زیادی بستگی دارد، شرکت خانه پژوهش هیچ گونه تعهدی نسبت به پذیرش مقاله در مجله ی مورد نظر شما نخواهد داشت.همچنین در نظر داشته باشید، بسیاری از مقالات نیازمند چندین مرحله بررسی و ویرایش زبانی و فنی می باشند تا به صورت کامل آماده ی پذیرش در مجله شوند.   

  • مقالات ویرایش شده، دارای گارانتی  گواهی کیفیت می باشند که مستقیما توسط شرکت ویرایش کننده ی مقاله صادر می شود.
  • توجه داشته باشید، گواهی کیفیت فقط برای مقالاتی صادر خواهد شد، که به صورت کامل (متن اصلی، رفرنس ها و کلیه ی بخش های یک مقاله) ویرایش شده باشد، از این رو مقالاتی که به صورت جزئی و ناقص ویرایش شوند، گواهی ویرایش را دریافت نخواهند نمود مگر به تقاضای نویسنده که فقط در مورد بخش ویرایش شده می باشد.
  • گارانتی فقط در زمانی قابل صدور می باشد، که نویسنده تعهد نماید، مقاله ی کامل ویرایش شده را بدون هیچ گونه تغییر به مجله ارسال نماید و اگر در این صورت مقاله فقط به دلیل مسائل مربوط به اشکالات گرامری و کیفیت نگارشی موفق به پذیرش چاپ در مجله نشد، آنگاه در مرحله ی اول مقاله مجددا توسط ویراستاری دیگر بررسی و اصلاح خواهد شد و اگر در تلاش دوم برای ثبت، مقاله به همان دلیل مردود شد، در صورت موافقت شرکت ویراستار، میلغ برگشت داده خواهد شد. (تضمینی برای برگشت مبلغ وجود ندارد)
  • مقالاتی که پس از ویرایش توسط نویسنده، تغییراتی در آن صورت گیرد، حتی اضافه و یا کم نمودن یک جمله، از گارانتی خارج خواهند بود.
  • مقالاتی که ثبت می شوند، باید آخرین مرحله ی بررسی و تغییر را پشت سر گذاشته باشند، زیرا ویرایش باید آخرین مرحله قبل از ارسال مقاله به مجله باشد.
error: Content is protected !!