هزینه های بررسی متون

هزینه بررسی مقالات از نظر پلاجیاریزم چگونه است؟

هم اکنون هزینه در نظر گرفته شده برای بررسی یک عنوان مقاله، 35 هزار تومان برآورد شده است.
در صورتی که قصد ارسال تعداد مقالات بیشتری دارید می توانید از تخفیفات بیشتری نیز بهره مند شوید. برای مثال اگر تعداد مقالات ارسالی شما بالاتر از 15 عدد باشد هر مقاله با قیمت 25 هزار تومان محاسبه خواهد شد.

در صورتی که متن ارسالی شما از نوع مقاله نیست، و به عنوان مثال قصد چک کردن متون یک کتاب، پایان نامه، پروپوزال یا هر متن دیگری را دارید در هنگام ثبت سفارش این موضوع را اعلام فرمایید تا همکاران ما در گروه خانه پژوهش، در کوتاه ترین زمان هزینه های جدید را بسته به شرایط شما اعلام نمایند. (در صورت بررسی مجدد مقاله با 20 درصد تخفیف محاسبه خواهد شد)

هزینه بررسی خلاصه مقالات ارسالی همایش ها از نظر چک پلاجیاریزم چقدر می باشد؟

در صورتی که شما به عنوان پژوهشگر قصد شرکت در یک همایش را دارید و می خواهید قبل از ارسال خلاصه مقاله خود، آن را از لحاظ پلاجیاریزم چک فرمایید، سرویس ویژه چک خلاصه مقالات همایش ها مخصوص پژوهشگران، برای هر عنوان خلاصه مقاله به قیمت 5 هزار تومان، آماده خدمت به شما می باشد. 

آیا همایش ها می توانند برای چک تمام خلاصه مقالات دریافتی خود از نظر پلاجیاریزم از طریق این سایت اقدام نمایند؟

بله، گروه خانه پژوهش برای آن دسته از همایش هایی که تمایل دارند خلاصه مقالات دریافتی خود را از نظر پلاجیاریزم چک فرمایند تسهیلات بسیار ویژه ای در نظر گرفته است. لذا به شما پیشنهاد می کنیم تا همین الان با ما مکاتبه کنید تا از بسته های پیشنهادی استثنایی ما بهره مند شوید و به بالا رفتن ارزش علمی همایش خود بیش از پیش بیافزایید.

آیا مجلات می توانند برای چک مقالات دریافتی خود از نظر پلاجیاریزم از طریق این سایت اقدام نمایند؟

بله، گروه خانه پژوهش برای آن دسته از مجلاتی که تمایل دارند مقالات دریافتی خود را از نظر پلاجیاریزم چک فرمایند تسهیلات بسیار ویژه ای در نظر گرفته است. لذا به شما پیشنهاد می کنیم تا همین الان با ما مکاتبه کنید تا از بسته های پیشنهادی استثنایی ما بهره مند شوید و به اعتبار حرفه ای مجله خود بیافزایید.

error: Content is protected !!