ویرایش نیتیو

مجموعه خانه ی پژوهش پس از یک دوره همکاری با محقیقین و جامعه ی دانشگاهی این نیاز را حس نمود که غالب مقالاتی که در صف انتظار برای چاپ در مجلات بین المللی هستند، دارای ضعف ها و بعضا نواقصی از لحاظ نوشتاری و ساختاری هستند. این مجموعه با خود اندیشید، تا با راه اندازی سرویس ویرایش نیتیو مقالات به جامعه دانشگاهی کمک نماید تا محتوای علمی که حاصل زحمت طولانی مدت آنهاست به شکل بهتر و حرفه ای تری دیده و خوانده شود. 

بهتر بنویسیم، حرفه ای تر دیده شویم.


خدمات اصلاح و ویرایش نیتیو

 

بسیار آسان و راحت شده است

مقالات علمی خود را با خیالی آسوده به ما بسپارید تا به صورت حرفه ای ایرادات نگارشی و قواعد دستوری آن را برطرف نمایم. آنگاه خواهید توانست با اعتماد به نفس بالا مقاله ی به زبان نیتیو را برای چاپ به مجلات علمی ارسال نمایید.

کامل باشید.

با کیفیت باشید.

خدمت ویرایش نیتیو، راهی برای بهتر شدن

تولید محتوای به زبان نیتیو دیگر کاری سخت و زمان بر نیست. 

ما با استفاده از شبکه ی گسترده ای از نویسندگان، ویراستاران و افرادی حرفه ای که هر محتوای علمی را به بهترین شکل خطایابی، ویرایش و باز نویسی می کنند در خدمت شما هستیم. 

با یک هزینه ی مناسب مقالات خود را ویرایش نماید. و از کیفیت آن مطمئن باشید. 

اگر از کیفیت کار راضی نبوده اید، مقاله ی شما را مجددا ویرایش خواهیم کرد. و در صورت عدم رضایت بازگشت هزینه را تضمین خواهیم نمود. 

خدمات ویرایش نیتیو، محصول همکاری با حرفه ای ها

مجموعه ی خانه پژوهش طی اسناد همکاری که با شرکتهای معتبر ویرایش و اصلاح متون، امضا نموده است به عنوان نماینده ی و همکار رسمی آن ها در ایران شناخته می شود. بدین وسیله خانه پژوهش قادر خواهد بود تا خدمات آن ها را با همان کیفیت و البته با قیمتی مناسب تر برای کاربران کشور جمهوری اسلامی ایران فراهم آورد. 

 


قیمت %100 ثابت و تضمین شده نسبت به محتوا

 

proofreading-service-screenshot

 

متون و اسناد قابل بررسی

انوع مقالات قابل ارسال برای مجلات علمی و غیر علمی، روزنامه ها و نشریات ؛ اسناد پژوهشی؛ پروپوزال ها؛ پایان نامه ها، خلاصه مقالات همایش ها، گزارشات کسب و کار؛ تجزیه و تحلیل های مالی.

برای ثبت سفارش از فرم زیر استفاده نمایید. 

قوانین و شرایط

 

از آن رو که پذیرفته شدن مقاله ی در یک ژورنال علمی به عوامل زیادی بستگی دارد، بنابراین شرکت خانه پژوهش هیچ گونه تعهدی نسبت به پذیرش مقاله در مجله ی مورد نظر شما نخواهد داشت. همچنین در نظر داشته باشید، بسیاری از مقالات نیازمند چندین مرحله بررسی و ویرایش زبانی و فنی می باشند تا به صورت کامل آماده ی پذیرش در مجله شوند، پس اگر پیش از این مقاله ی شما مراحل قبلی بررسی و ویرایش اولیه را انجام نداده است، نمی توان توقع داشت با یک مرحله ویرایش مقاله شانس پذیرفته شدن در مجلات معتبر را داشته باشد. با این حال قبل از ثبت سفارش ویرایش نیتیو موارد زیر را در نظر داشته باشید و ثبت سفارش از سوی شما، به منزله ی پذیرفتن شرایط زیر است. 
  • مقالات ویرایش شده، دارای گواهی کیفیت می باشند که مستقیما توسط شرکت ویرایش کننده ی مقاله صادر می شود. 

  • توجه داشته باشید، گواهی کیفیت فقط برای مقالاتی صادر خواهد شد، که به صورت کامل (متن اصلی، رفرنس ها و کلیه ی بخش های یک مقاله) ویرایش شده باشد، از این رو مقالاتی که به صورت جزئی و ناقص ویرایش شوند، گواهی ویرایش را دریافت نخواهند نمود مگر به تقاضای نویسنده که فقط در مورد بخش ویرایش شده می باشد. 

  • گارانتی فقط در زمانی قابل صدور می باشد، که نویسنده تعهد نماید، مقاله ی کامل ویرایش شده را بدون هیچ گونه تغییر به مجله ارسال نماید و اگر در این صورت مقاله فقط به دلیل مسائل مربوط به اشکالات گرامری و کیفیت نگارشی موفق به پذیرش چاپ در مجله نشد، آنگاه در مرحله ی اول مقاله مجددا توسط ویراستاری دیگر بررسی و اصلاح خواهد شد و اگر در تلاش دوم برای ثبت، مقاله به همان دلیل مردود شد، در صورت موافقت شرکت ویراستار، مبلغ برگشت داده خواهد شد. (تضمینی برای برگشت مبلغ وجود ندارد)

  • مقالاتی که پس از ویرایش توسط نویسنده، تغییراتی در آن صورت گیرد، حتی اضافه و یا کم نمودن یک جمله، از گارانتی خارج خواهند بود.

  • مقالاتی که ثبت می شوند، باید آخرین مرحله ی بررسی و تغییر را پشت سر گذاشته باشند، زیرا ویرایش باید آخرین مرحله قبل از ارسال مقاله به مجله باشد.

با توجه به نوسانات شدید ارزی، امکان سفارش و پرداخت آنلاین وجود ندارد، خواهشنمدیم برای ثبت سفارش ویرایش، مقاله ی خود را بدون هیچ گونه حذفیاتی به آدرس papercheck.ir@gmail.com ارسال نمایید تا فاکتور برای شما صادر شود. 

 

 

error: Content is protected !!